German Speaking Marketing Manager - Kindle Content

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Luxemburg, zagranica

Miejsce pracy: Luxemburg

Zadania:

  • planowanie, koordynowanie i realizowanie inicjatywy merchandisingowej i promocji dla niemieckiego sklepu z artykułami Kindle,
  • optmalizacja sezonowości i trafności wyboru,
  • udoskonalanie witryny, ścisła współpraca z managerami projektu, twórcami strony internetowej, projektantami,
  • obsługa Klienta Kindle Content na wszystkich powierzchniach.

Oferta:

  • Umowa o pracę,
  • Przejrzyste i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która jest liderem w swojej branży,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu szkoleń - możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, itp.

Wymagania:

  • możliwość relokacji do Niemiec (Luxemburg),
  • min. 5 lat doświadczenia w zakresie marketingu online lub cyfrowego, zarządzanie witrynami,
  • wymagane BA/BS, MBA lub pokrewnych,
  • umiejętność analizy ilościowej danych i korzystanie z badań klientów, określanie szans i zagrożeń oraz oceny skuteczności programów,
  • biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie w marketingu offline.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials