Geodeta/Surveyor Civil Engineer DUBLIN Airport

DTM SURVEYS LTD

Dublin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko Geodety (Surveyor) w Dublinie Airport.

Kandydat spełni poniższe wymagania:

- Doświadczenie na dużych projektach w kraju bądź za granica (min 5 lat)
- Komunikatywny poziom języka angielskiego.
- Umiejętność pracy na AutoCad Civil3D – warunek konieczny
- Doświadczenie na projektach drogowych.
- MS Office, Leica Software
- Obsługa tachimetru Leica TS15, 1200
- Przygotowanie modeli terenu (DTM), obliczanie objętości, raporty, szkice powykonawcze.
- Dobre usposobienie do pracy i zdolność rozwiązywania problemów na miejscu.
- Referencje z ostatnich 5 lat ( Kandydat przejdzie postępowanie w którym sprawdzona zostanie jego historia zatrudnienia u każdego pracodawcy za okres ostatnich 5 lat, *-wymagania pracy na lotniskach)
- Criminal Record ( świadectwo niekaralności) z każdego kraju z ostatnich 5 lat.
- Drug and Alcohol Test.
- Szukamy kandydatów którzy w pełni są sami prowadzić projekt w biurze i terenie.
- Umowa na czas próbny 3 miesiące, później na stałe.
- W aplikacji wyślij nam swoje CV i krótki list motywacyjny dlaczego właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem. Do CV możesz dołączyć pliki pdf z pracami które wykonałeś i uważasz że są godne uwagi i wyróżnią cię spośród innych.
- Szukamy również Geodetów do pracy w Londynie.

Wymagania

Auto Cad Civil 3D
5+ lat pracy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1+
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Logistyka