GEODETA - KAMERALISTA

Geo-Tech

Sulechów, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma GEO-TECH poszukuje GEODETÓW-KAMERALISTÓW do prac kameralnych z Sulechowa oraz okolic

Minimalne wymagania:
- wykształcenie kierunkowe technik/inżynier/magister/ lub student;
- umiejętność kompletowania operatów;
- umiejętność wektoryzacji oraz kalibracji rastrów, przetwarzania wyników pomiarów, tworzenia dzienników oraz raportów;
- minimum dobra znajomość programów AutoCad, C-Geo;
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;
- chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
- rzetelność, dokładność oraz wysoka samodyscyplina;
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole;
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie doświadczenia przy dużych projektach;

CV wraz z listem motywacyjnym zawierające klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz.883)"

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma Geo-Tech powstała dzięki połączeniu doświadczenia, zaangażo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie