Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo budowlane zatrudni Geodetę pełniącego jednocześnie funkcję Inżyniera Budowy.
Podstawowymi zadaniami osoby na tym stanowisku będzie prowadzenie prac geodezyjnych, wsparcie biura budowy, współpraca i współdziałanie z Kierownikiem Robót oraz Managerem Projektu.

W szczególności jest odpowiedzialny za:

  1. obsługa geodezyjna wykonywanych robót / budowy;
  2. kontrolowanie zakresu robót objętych kontraktem i robót dodatkowych;
  3. sporządzanie na bieżąco obmiarów wykonanych prac / obsługa geotechniczna;
  4. sukcesywne, protokolarne, przekazywanie wykonanych odcinków budowy / robót;
  5. protokolarne przekazanie całości wykonanych robót / budowy;
  6. przygotowywanie dokumentacji fotograficznej z każdego dnia prowadzenia budowy / robót i trwałej jej archiwizacji w formie elektronicznej;
  7. przeprowadzanie bieżącej analizy w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych oraz jej bieżącego zgłaszania w raporcie dziennym;
  8. przygotowywanie raportów dziennych i przesyłanie ich na koniec każdego dnia roboczego do biura;
  9. prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz bieżącej korespondencji budowy;
  10. prowadzenie ewidencji i kontroli posiadania przez pracowników GB:
  •   szkoleń w zakresie BHP;
  •   aktualnych badań lekarskich;
  •   odpowiednich uprawnień do obsługi maszyn i urządzeń;

Wymagania

KOMPETENCJE

  1. Wysoki poziom wiedzy teoretycznej z zakresu geodezji.
  2. Mile widziana wiedza z budownictwa drogowego.
  3. Wiedza praktyczna wynikająca z min. 2 letniego doświadczenia.
  4. Mile widziane uprawnienia.
  5. Dobra organizacja pracy.
  6. Umiejętność pracy z dokumentami (tworzenie dokumentów, archiwizacja).
  7. Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (oprogramowanie MS Office, MS Project, AutoCAD z nakładką Civil lub Microstation).
  8. Mile widziana znajomość systemów sterowania praca spycharek firmy Trimble / znajmomość urządzen geodezyjnych firmy Trimble.
  9. Nieprzeciętne umiejętności myślenia analitycznego.
  10. Nieprzeciętne umiejętności myślenia strategicznego.
  11. Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność.
  12. Zadaniowe podejście do wykonywanych obowiązków.
  13. Prawo jazdy kat. B.

PROFIL KANDYDATA

  1. Studia wyższe o profilu Geodezja lub wykształcenie średnie poparte bogatym doświadczeniem;
  2. Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub 2 letnie doświadczenie na budowie;
  3. Osoba mieszkająca w Skawinie / Krakowie lub skłonna podjąć pracę w Skawinie.
  4. Osoba w wieku 27 - 35 lat.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się realizacją inwestycji budowlanych. Specjalizuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie