Geodeta / Budownictwo Drogowe

ExecMind

Skawina / k. Kraków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ExecMind jest polską butikową firmą doradczą z zakresu HR działającą w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Pomagamy naszym Klientom w ich rozwoju poprzez dobór i realizację odpowiednich strategii rekrutacyjnych oraz programów HR powiązanych z celami biznesowymi organizacji.

Obecnie dla naszego Klienta, stabilnej i rozwijającej się firmy z branży budowlanej realizującej projekty inwestycyjne w całej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko

Lokalizacja: Skawina / k. Krakowa (praca wyjazdowa)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie prac geodezyjnych przy realizowanych kontraktach inwestycyjnych w całej Polsce, wsparcie biura budowy, współpracę z Kierownikiem Robót. Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska Inżyniera Budowy.

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Obsługę geodezyjną wykonywanych robót oraz budowy.
  • Sporządzanie na bieżąco obmiarów wykonanych prac i obsługę geotechniczna.
  • Systematyczne i protokolarne przekazywanie całości wykonanych prac na budowie.
  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz bieżącej korespondencji budowy.
  • Przygotowywanie dokumentacji fotograficznej z każdego dnia prowadzenia budowy.
  • Wsparcie Kierownika Robót w zakresie analizy zasobów niezbędnych do wykonywania prac i monitorowanie zakresu robót objętych kontraktem i robót dodatkowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 2 letnie doświadczenia na stanowisku Geodety (ewentualnie 2-letnie doświadczenie na budowie).
  • Parktycznej wiedzy z zakresu geodezji.
  • Wykształcenia wyższego o profilu geodezyjnym lub technicznego.
  • Biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych (oprogramowanie MS Office, MS Project, AutoCAD z nakładką Civil lub Microstation).
  • Samodzielności i odpowiedzialności.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Uprawnienia oraz wiedza z zakresu budowanictwa drogowego.
  • Znajomość urządzeń geodezycjnych firmy Trimble.

Co możemy zaoferować:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Biuro bardzo blisko Krakowa (ok. 25 min. od centrum Krakowa).
  • Przyjazną kulturą organizacyjną otwartą na pomysły i usprawnienia.
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę lub w oparciu o działalność gospodarczą.

Brzmi dobrze? Chcesz się zaangażować w budowę działu geodezyjnego i interesuje Cię praca w budownictwie drogowym? Napisz do nas i wyślij swoje CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

ExecMind jest butikową firmą Executive Search o zasięgu międzynar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria