General Manager Zakładu Produkcyjnego

Progresso Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

 Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Główne zadania:

  • Zarządzanie Zakładem Produkcyjnym,

  • Nadzór i koordynacja działań operacyjnych wszystkich działów przedsiębiorstwa,

  • Planowanie i wdrażanie strategii rozwoju spółki, we współpracy z managerami działów, z uwzględnieniem bieżącego budżetu oraz nadzór nad ich realizacją,

  • Nadzór nad budżetem, wdrażanie strategii mających na celu optymalizację kosztów,

  • Nadzór na terminowością realizacji zleconych projektów,

  • Reprezentowanie zakładu podczas auditów oraz wizyt Klientów,

  • Realizacja działań inwestycyjnych w zakresie ulepszania technologii produkcji

  • Raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

Wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku, min. 5 lat w branży produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doskonała znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołami na różnych szczeblach organizacji,

  • Znajomość zagadnień kluczowych wskaźników produkcyjnych

  • Podstawowa znajomość wskaźników finansowych dla budżetowania, planowania,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne,

  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielność,

  • Odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca