GE - Inspektor Nadzoru Montażu Rurociągów Średnio i Niskoprężnych, Opole

GE Power

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania inspektora:

Nadzór nad realizacja prac realizowanych przez firmę montażową w zakresie:
zgodności z dokumentacją projektową,
zgodności z obowiązującymi przepisami, normami, procedurami i kontraktem,
przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i procedur budowy w tym zakresie,
przestrzegania dyscypliny pracy,
przestrzegania uzgodnień z narad koordynacyjnych,
zgodność realizacji prac z harmonogramem,
prawidłowości i bezpieczeństwa stosowanych rozwiązań technologicznych i technicznych podczas montażu i spawania,
zapewnienia wysokiej jakości realizowanych prac,
weryfikacja poprawności dokumentacji projektowej i jakościowej,
we współpracy z engineeringiem proponowanie optymalnych rozwiązań w przypadkach kolizji i błędów projektowych,
aktywne uczestnictwo w naradach koordynacyjnych, technicznych, itp.,
informowanie Kierownika Montażu o stwierdzonych nieprawidłowościach,
uczestniczenie w testach, próbach i odbiorach, podpisywanie protokołów,
sprawdzanie i akceptowanie dokumentacji podwykonawczej,
Wsparcie podwykonawcy w zakresie:
planowania realizacji prac,
wyjaśnianie wątpliwości technicznych związanych z dokumentacją techniczną i stosowanymi procedurami spawania i montażu,
wyjaśnianie wątpliwości w zakresie dostępności materiałów i ewentualnego stosowania materiałów zastępczych we współpracy z Kierownikiem Gospodarki Magazynowej / Logistyki lub engineeringiem,
pośredniczenie w kontaktach z STO,
wystawianie zapytań technicznych (TQ) lub protokołów niezgodności (NCR),
proponowanie optymalnych rozwiązań technologicznych i technicznych podczas montażu i spawania,
prowadzenie niezbędnych uzgodnień z innymi uczestnikami procesu (firmy pracujące w tym samym obszarze, inspektorzy Zamawiającego i Managera Projektu),
stosowania systemu MTA (Master Tracking Application).

Wymagania

Wymagania;
Doświadczenie w prefabrykacji i montażu rurociągów,

Znajomość norm i przepisów dotyczących wykonawstwa rurociągów oraz materiałów stosowanych podczas ich montażu i spawania,

Znajomość technologii montażu i spawania stali węglowych, oraz nisko i wysokostopowych,

Znajomość systemu zapewnienia jakości ISO i sposobu przygotowania dokumentacji jakościowej dla rurociągów,

Umiejętność w zakresie użytkowania oprogramowania: pakietu Office, AutoCad, Navisworks, MTA, SAP,

Znajomość j. angielskiego,

Mile widziane Uprawnienia Budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych,

Uprawnienia SEP,

Mile widziane uprawnienia VT2, MT, UT, RT,

Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Energetyka