Gastronomia (Kelner, Kucharz, Pomoc)_ Poznań i okolice

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Poznań i okolice, wielkopolskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań i okolice

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 7

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Catering / Gastronomia

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski, Francji i Belgii w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta - Restauracji w Poznaniu poszukujemy :

Kelnerów /Kelnerek

Nr ref: GASTRO/PO/2014

miejsce pracy: Poznań

Termin zlecenia: 31.12.2014 Sylwester 2014/2015!

Obowiązki:

  • Obsługa klientów restauracji,
  • Dbanie o estetyczny wygląd lokalu.
  • Współpraca z kuchnią

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy 31.12.2014 od godziny 17:00
  • Doświadczenie w pracy na określonym stanowisku;
  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 14 zł netto /h
  • Możliwość ponownego zatrudnienia
  • Bardzo miłą atmosferę pracy
  • Bardzo dobry dojazd do restauracji

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr: 1954/1a

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.