Fundraiser/ Młodszy specjalista ds. marketingu

Instytut Dolnośląski

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy:
- zdalnie

Profil organizacji:
- promocja regionu dolnośląskiego
- turystyka, krajoznawstwo i histroria regionalna
- transport publiczny

Zadania:
- pozyskiwanie darownizn na cele statutowe
- sprzedaż reklamy tematycznej w kwartalniku "Przystanek Dolny Śląsk"
- pozyskiwanie partnerów i innych form wsparcia dla wybranych działań organizacji
- stały kontakt z partnerami i darczyńcami Fundacji

Wynagrodzenie:
- prowizyjne, uzależnione ściśle od osiąganych wyników

Wymagania:
- doświadczenie w pozyskiwaniu środków / pracy jako specjalista ds. fundraisingu
lub
- przedstawienie pomysłów/strategii na pozyskanie partnerów/darczyńców

Prezentacja firmy

Instytut Dolnośląski to nowoczesna instytucja, która stawia sobie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja