Fundaiser-Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Fundacja Mam serce

02-678 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy fundraisera do naszej fundacji!

Jeśli znudziła Ci się praca w korporacji, chcesz nadać swojej pracy większy sens i zrobić przy okazji coś dla innych (a może pracowałeś już dla organizacji pozarządowej?), ta oferta może być dla Ciebie:)

Fundacja Mam serce od 7 lat skutecznie pomaga chorym dzieciom – finansuje zagraniczne operacje, kupuje sprzęty medyczne, opłaca rehabilitację, pomaga szpitalom. Działamy głównie w internecie, wykorzystując nowoczesne narzędzia e-marketingowe do pozyskiwania funduszy.

Szukamy osoby energicznej, która wniesie do naszej fundacji nowe pomysły i swoje doświadczenie.

Zakres zadań:
1. Planowanie i prowadzenie niebanalnych kampanii reklamowych w internecie:
obsługa AdWords w ramach przyznanych Google Ad Grants
media społecznościowe
marketing wirusowy
reklama na portalach
opracowywanie raportów i statystyk z prowadzonych działań
2. Przygotowywanie newslettera, e-mailingu, budowanie i utrzymywanie relacji z darczyńcami za ich pośrednictwem
3. Prowadzenie Fanpage’a na FB
4. Dodawanie treści na stronie www w CMS-ie

Dodatkowo (mile widziane):
1. Drobne prace graficzne
2. Proste montaże materiałów foto-video, tworzenie videomaili

Wymagania

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie w branży reklamowej/marketingowej/ngo
Wysoka kreatywność, umiejętność tworzenia i koordynowania niestandardowych kampanii reklamowych
Lekkie pióro, bezbłędne pisanie
Biegłe poruszanie się po portalach społecznościowych
Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych (minimum Google Analytics)
Znajomość programu do mailingu (FreshMail/GetResponse/Salesmanago)
Znajomość najbardziej popularnych CMS (WordPress, Joomla)
Dobra znajomość jęz. ang. (tworzenie treści marketingowych na obcojęzyczne strony)
mile widziane-znajomość html-a
mile widziane-znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Ilustrator) oraz umiejętność montażu wideo
Pasja do działania!

Poza CV, prosimy o dołączenie prezentacji jednej z kampanii zrealizowanej przez siebie.
Zgłoszenia prosimy wysyłać do 20 marca 2017.

Prezentacja firmy

Fundacja Mam serce istnieje od 2010 r., została powołana po to, b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media