Full Stack Java Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży lotniczej poszukujemy Full Stack Java Developera do nowoutworzonego zespołu skupiającego się na tworzeniu aplikacji zintegrowanej z istniejącymi już systemami. Na tym stanowisku 100% swojego czasu poświęcisz na rozwój nowego kodu, będziesz ściśle współpracował z pozostałymi członkami zespołu w celu utworzenia i modyfikacji tworzonej aplikacji skupiając się na kwestiach UI/UX.

Obowiązki na stanowisku to:

  • Stworzenie zaprojektowanej aplikacji
  • Przetestowanie jej
  • Zintegrowanie z istniejącą już platformą.

Poszukujemy osób które:

  • Są biegłe w Javie,
  • Znają Spring, Hibernate oraz Maven
  • Posiadają doswiadczenie z JSON oraz XML
  • Wiedzą do czego służą Jira i Jenkins
  • Znają Unix
  • Nie gardzą rozwiązaniami i frameworkami UI (CSS, HTML, JS)

Mile widziana znajomość

  • Android lub iOS
  • rozwiązań CMS
  • Adobe Experience Manager
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media