Hays Poland

Full Stack Developer

Poznań / Wrocław
NR REF.: 1085702

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta lidera na rynku konsultingu i audytu, jednej z firm BIG4 poszukujemy kandydata na stanowisko:

Full Stack Developer (Java, JS)

Location: Poznań / Wrocław
Job type: Contract B2B

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologii Java zgodnie z wymaganiami klienta zawartymi w dokumentacji analitycznej tworzonej przez zespół analityków
  • Utrzymanie oraz optymalizacja istniejących aplikacji działających w środowiskach produkcyjnych
  • Testowanie wytwarzanego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla implementowanych rozwiązań
Wymagania:
  • Wykształcenia informatycznego lub pokrewnego
  • Co najmniej dwuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty/developera (Java
  • Dobrej znajomości JavaScript, XML
  • Dobrej znajomości dowolnej technilogii ORM (np. Hibernate)
  • Dobrej znajomości Eclipse, SVN, Maven2, Firebug
  • Dobrej znajomości języka SQL
  • Umiejętności modelowania baz danych
  • Odpowiedzialności oraz umiejętności współpracy w zespole
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Praca pełna wyzwań.
  • Pakiet benefitów: Medicover i Multisport.
  • Elastyczność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland