Full Stack Developer (web Developer)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Moim Klientem jest warszawski Software House specjalizujący się w realizacji projektów webowych o zasięgu międzynarodowym. W związku z wprowadzaniem nowych funkcjonalności na jednym z flagowych portali rekrutacyjnych – tworzonych przez mojego Klienta – poszukuję osoby na stanowisko:
Javascript Developer/Frontend Developer
(miejsce pracy Warszawa, pełen etat)

Obowiązki na tym stanowisku:
  • uczestnictwo w projekcie tworzenia oprogramowania opartego na mikroserwisach dla jednego a największych portali rekrutacyjnych w Europie
  • współpraca z zespołami międzynarodowymi nad tworzonymi rozwiązaniami (SCRUM) zgodnie z najlepszym praktykami tworzenia aplikacji webowych

WYMAGANIA
Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy z Javascript, HTML, CSS - 2/3 lata
  • znajomość standardów W3C, architektury opartej na SOA lub mikroserwisach

KORZYŚCI
A co oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach o międzynarodowym zasięgu
  • biuro utrzymane w casul atmosferze (Star Wars wita Kandydatów w recepcji)

Numer referencyjny: 2-10-40848/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.