Fryzjerka / Fryzjer

Hairmate

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Salon HAIRMATE poszukuje:

/ Osób z co najmniej 2-letnim doświadczeniem,
dla których fach fryzjerski nie jest obcy,
a fryzjerstwo jest czymś więcej niż tylko pracą,

oraz

/ Osoby, która marzy o poznaniu od zera fryzjerskich trików, chce poznać ten światek od podszewki i pozwoli nam zaszczepić w sobie pasje.

Ludzi z osobowością, którzy urodzili się
z nożyczkami i brzytwą w dłoni.
Zorientowanych w tym co dzieje się na ulicach.

/ W zamian oferujemy:
pracę w salonie mieszczącym się w kultowej,
prężnie rozwijającej się 19.dzielnicy w Warszawie.
Regularne szkolenia z zakresu strzyżeń, stylizacji
i koloryzacji oraz pracę przy sesjach i planach
zdjęciowych i co najważniejsze, dobre warunki pracy
z profesjonalistami, doskonałą atmosferę i
możliwość ciągłego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zespół HAIRMATE

Prezentacja firmy

<br/>HAIRMATE TO MIEJSCE WYRAZISTYCH I AMBITNYCH OSOBOWOŚCI, DLA KTÓRYC... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne