Opis stanowiska pracy

Business Line Support dla firmy będącej wyłącznym dystrybutorem uznanej marki kosmetyków do pielęgnacji włosów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Fryzjer / Stylista

miejsce pracy: salon w Warszawie

wynagrodzenie podstawowe brutto 5.500 zł + prowizje

Zadania

  • obsługa klientów salonu - strzyżenie, stylizacja, pielęgnacja włosów
  • udział w organizowanych przez akademię szkoleniach i prezentacjach
  • spotkania z klientami

Wymagania

  • wykształcenie fryzjerskie - certyfikowane
  • doświadczenie powyżej 5 lat w zawodzie fryzjera-stylisty
  • portfel własnych klientów na terenie Warszawy
  • komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferta

  • umowa o pracę
  • karta Multisport
  • pakiet opieki medycznej
  • tematyczne szkolenia i kursy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Business Line Support realizuje projekty rekrutacji pracowników w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna