Opis stanowiska pracy

Salon fryzjerski STUDIO Q na Ursynowie zatrudni fryzjera/fryzjerkę

Zatrudnimy osobę pracującą samodzielnie, która szuka stałej pracy z uczciwym pracodawcą i w czystym, komfortowym miejscu.
Pracujemy na wysokiej jakości produktach marki L’OREAL i utrzymujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zapewniamy szkolenia koloryzacji, stylizacji, produktowe.
Już niedługo jako jedyny salon w Warszawie będziemy reprezentantem nowej marki na rynku.

Oferujemy:
- wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i umiejętności
- umowę o pracę/zlecenie
- możliwość rozwoju
- miłą atmosferę pracy
- pracę zmianową

Wymagania

Oczekiwania:
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

W STUDIO Q stawiamy na współpracę i rozwój osobisty. Nasi pracown... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne