Fryzjer/Fryzjerka

LOCATION

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Salon Szutkowska zatrudni fryzjerów!

Salon Frysjerski Szutkowska
Kraków/Futura Park - Modlniczka /Ujazd
zatrudni pracowników

Szukamy:
ludzi z pasją i doświadczeniem!
otwartych, komunikatywnych, sumiennych, systematycznych, rzetelnych, odpowiedzialnych, innowacyjnych!

Oferujemy:
Umowę o pracę,
Elastyczny grafik,
Regularne szkolenia organizowane przez marki Kerastase, Loreal i Matrix,
pracę w młodym rozwijającym się zespole,
pracę w miłej, przyjaznej atmosferze.

Salon fryzjerski SZUTKOWSKA to dynamiczny, młodyrozwijający i poszerzający swoją działalność zespół, ambitny oraz gotowy na nowe wyzwania!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami prosimy o kontakt!

Prezentacja firmy

Salon fryzjerski SZUTKOWSKA to dynamiczny, młodyrozwijający i pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna