Frontend Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1085464

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.
Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

For our Client – international company – we are currently looking for qualified Candidates for the position of:
Front-end Developer

Location: Warszawa
Job type: Contract B2B – long term cooperation
Rate: 600 – 650 net PLN + VAT/ day

Zakres obowiązków:
Tworzenie i optymalizacja kodu HTML, CSS, JS
Współpraca z programistami i projektantami UX i UI
Wycena czasochłonność projektów i zadań
Szukanie i rekomendowanie najlepszych rozwiązań
Tworzenie rozwiązań RWD, w oparciu o standardy W3C
Oczekiwane umiejętności:
Znajomość Javascript (ES6), SASS/LESS
Dobra znajomość SQL, relacyjnych baz danych i zasad modelowania danych
Znajomość przynajmniej jednego z frameworków: Angular (w wersji 1.X lub 2.X), React, Ember
Doświadczenie w pracy z Foundation lub Twitter Bootstrap Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron Doświadczenie w pracy z REST API
Znajomość narzędzi Gulp lub Grunt
Umiejętność pisania testów jednostkowych (Karma) i end2end (Protractor)
Znajomość systemu kontroli wersji (git, merculiar)
Podstawowa znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w dynamicznym zespole

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy przy dużych systemach opartych o Javę, Spring i Hibernate
Doświadczenie z Angular i pochodnymi (Node, UI Bootstrap, Angular UI)
Znajomość TypeScript Znajomość Eclipse, WebStorm, GIT lub SVN
Znajomość Maven Znajomość JUnit
Umiejętności analityczne

Oferujemy:
Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy
Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia)
Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy
Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland