Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży e-commerce poszukujemy doświadczonego Frontend Developera, który będzie zajmował się programowaniem w JS(jQuery), HTML5/CSS3 oraz integracją kodu z systemem CMS przy użyciu języka Freemaker.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Biegła znajomość HTML5 i CSS (2 / 3);
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript i jQuery;
  • Doświadczenie w Responsive Web Design;
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Znajomości systemów kontroli wersji Git lub Mercurial
  • Dużym atutem będzie znajomość języka Freemaker;
  • Znajomość zagadnień i narzędzi Continuous Integration (Jenkins / TeamCity) oraz TDD;
  • Znajomość platformy Magento;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prace z dokumentacją techniczną.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa;
  • Innowacyjne projekty, zaawansowane technologicznie;
  • Swobodę w zakresie dobierania technologii;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (praca w doświadczonym zespole deweloperskim, szkolenia);
  • Świetna lokalizacja w pobliżu Metro Centrum;

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy