Opis stanowiska pracy

Grupa PTWP SA, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism, wydawca portali internetowych, organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym poszukuje pracownika do zespołu działu IT na stanowisko Frontend Developer.

Obowiązki:
Wykonywanie stron w technologii HTML5/CSS3/JS na podstawie otrzymanych szablonów graficznych

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość JavaScript (JQuery),
- Dobra znajomość HTML5, CSS3,
- Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość programów Photoshop lub Sketch
- Mile widziana znajomość systemu szablonów Smarty lub innego podobnego,
- Mile widziana znajomość AngularJS

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy