Opis stanowiska pracy

W Pragmatic Coders poszukujemy Frontend Developerów.

Oferujemy pracę nad ciekawymi produktami zarówno dla dużych klientów jak i małych startupów. Głowne obszary w których działamy to FinTech, AI, BigData, e-commerce automation, systemy ERP i CRM etc. - ale oczywiście nie ograniczamy się do tego. Od czasu do czasu budujemy też nasze własne produkty (a raczej walidujemy hipotezy) oraz rozwijamy open source, więc raczej nikt się u nas nudzić nie będzie.

Bardziej niż ładne CV ze zdjęciem interesuje nas Wasze doświadczenie i to jak faktycznie pracujecie, więc idealnie by było gdybyście podsyłali też linki do profili na github/bitbucket. Jeśli nie macie nic czym chcielibyście/możecie się pochwalić podeślijcie CV - odeślemy proste zadanie do zakodowania.

Wymagania

  • HTML 5 and CSS
  • AngularJS
  • Angular Material Desing
  • SASS
  • NodeJS basic
  • Gulp / Grunt
  • Strong CSS Skills
  • English – upper intermediate B2+

Prezentacja firmy

Pragmatic Coders - Disruptive Technologies Software House <br/> <br/>Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
7 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy