Opis stanowiska pracy

Frontend Developer

Praca w biurze w Bolesławcu lub Wrocławiu

Kod ref.: merkandi/PROG/2016

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • projektowanie i budowę serwisów www

  • programowanie aplikacji webowych

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania podstawowe:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych,

  • Bardzo dobra znajomość PHP5+,

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL (typy danych, relacje, indeksy),

  • Dobra znajomość JS i jQuery (AJAX, DOM),

  • Swoboda pracy z HTML/CSS,

  • Praktyczna wiedza nt. Responsive Web Design (Bootstrap)

  • Znajomość popularnych frameworków programistycznych (zalecany Laravel),

Mile widziane:

  • AngularJS,

  • umiejętność pracy z Gulp.js, SASS,

  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git,

Oferujemy:

1. Motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie składać się będzie z części stałej oraz premii i/lub prowizji)

2. Możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności językowych

3. Pracę na samodzielnym stanowisku

4. Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

5. Współpracę z doświadczonym zespołem

6. Umowę o pracę

7. Udział w szkoleniach oraz udział w webinariach

Ubezpieczenie i umowa

Merkandi płaci 100% składek ubezpieczeniowych. Wszyscy pracownicy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę.

Pieniądze

Oprócz pensji, każdy otrzymuje prowizję i/lub premię. Jeśli będziesz pomysłodawcą projektu, otrzymasz udział w zyskach lub jednorazowy, znaczący grant finansowy. Masz wpływ na swoje dochody. Dużo zależy od Ciebie.

Godziny pracy

Nie pracujemy w weekendy. Jeśli jest taka możliwość dostosujemy godziny pracy do Twoich potrzeb. Chcesz wykonać niektóre prace w domu ? Nie ma problemu, u nas jest to możliwe.

Urlopy

Merkandi daje ci wolność. Nie musisz prosić przełożonego o urlop. Logujesz się do kalendarza, wpisujesz urlop (możesz to zrobić w domu) i już. U nas jest to proste.

Nie wykorzystałeś urlopu? Nie ma problemu, dostaniesz ekwiwalent pieniężny. Wolisz urlop zamiast pieniędzy? Nie ma problemu, Twój urlop przechodzi na następny rok.

Wolność

Nie blokujemy Youtuba czy stacji internetowych. U nas w pracy możesz słuchać czego chcesz!

Biblioteczka

Czytasz książki ? Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu. Mamy własną biblioteczkę, związaną z naszą branżą oraz szeroko pojętym rozwojem osobistym. Ty mówisz jaką książkę chcesz a my ją kupujemy. Nie musisz wydawać swoich pieniędzy.

Prezentacja firmy

Merkandi Sp. z o.o. (Polska) oraz Merkandi LTD (Anglia) prowadzi działal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria