Frontend Developer / Front-end Developer / Web Developer HTML CSS

Interactivo Sp. z o.o.

Gdańsk, 80-207, Chodowieckiego 7, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba poszukiwana: Front-end developer / Web Developer / Koder Programista HTML CSS

Szukamy osób nastawionych na pracę w pełnym wymiarze godzinowym. Studiujesz, uczysz się? Nie ma sprawy. Zapewniamy elastyczny czas i tryb pracy. W obu przypadkach zapewniamy stałe i stabilne zatrudnienie utalentowanym i ambitnym osobom.

Lokalizacja: 5min od Politechniki Gdańskiej, 10 min od Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Chodowieckiego 7).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Cięcie z psd i kodowanie szablonów webaplikacji w oparciu o dostarczone projekty graficzne.
  • Pisanie prostych skryptów w jQuery wzbogacających interakcję w aplikacjach.
  • Dla chętnych, możliwość udziału w projektowaniu graficznym/UX

Wymagania

  • Doświadczenie w kodowaniu frontów,
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS oraz standardów W3C,
  • Praktyczna znajomość Responsive Web Design,
  • Podstawowa znajomość jQuery, JavaScript,
  • Dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Język angielski na poziomie czytania dokumentacji.

Jeśli posiadasz praktyczną znajomość (wdrażanie, lekkie modyfikacje) jednego z wymienionych systemów, zaznacz to także w swoim zgłoszeniu: Magento, Ez Publish, WordPress, PrestaShop.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Podstawowa znajomość Adobe Photoshop,
  • Rozeznanie w zagadnieniach mobile first, usability,
  • Znajomość Sass, Angular.js, GIT

Prezentacja firmy

Interactivo to zwinne połączenie kompetencji typowego Software House'u o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy