Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i samodzielnego Frontend Developera do tworzenia i rozwoju nowego projektu związanego z płatnościami.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

• Doświadczenie w realizacji projektów WOA (lub przynajmniej SOA) z użyciem API / serwisów webowych (AJAX, JSON)

• Bardzo dobra, praktyczna znajomość frameworku AngularJS

• Znajomość modelu MVC

• Doświadczenie w HTML 5, CSS 3, jQuery oraz Bootstrap

• Doświadczenie w programowaniu aplikacji dla wielu przeglądarek

• Doświadczenie w pisaniu Widgetów w JavaScript

• Rozumienie pojęć oraz umiejętność praktycznego wykorzystania JSON oraz RESTful API

• Umiejętność pisania testów jednostkowych (Jasmine, Karma)

• Znajomość zagadnień RWD (w tym media breakpoints)

• Znajomość systemów kontroli wersji (wymagany git + GitHub)

• Znajomość zagadnień i narzędzi Continuous Integration (Jenkins / TeamCity)

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - umożliwiająca codzienną, swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

Oferta:

• Współpraca na podstawie kontraktu (B2B) na czas określony

• Atrakcyjna stawka: Stawka: 80-85 zł netto / godz.

• Benefity (opieka medyczna, karta Multisport)

• Udział w ciekawym, rozwojowym projekcie

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy