Opis stanowiska pracy

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań internetowych oraz gier komputerowych, poszukuje osoby na stanowisko Front-end Developer.

Obowiązki pracownika:

- Rozwijanie aplikacji w oparciu o technologie: JavaScript, React, Angular, Vue.js,
- Tworzenie wysokiej jakości kodu w oparciu o określone wytyczne.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
- Pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa,
- Możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość JavaScript,
- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Front-end Developera,
- Mile widziana znajomość jednego z frameworków: React, Angular, Vue.js,
- Dobra znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Sodigital was established in 2003 with the goal of making innovative gam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy