Front End Developer / Programista HTML5/CSS3/JavaScript/PHP

Mediamass 365

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca dla Frontend-a w kompletnym zespole programistycznym front/back przy projektach agencyjnych, z przewagą www.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz Javascript,
- doświadczenie w pracy z technologiami i narzędziami: AJAX, Bootstrap, LESS, jQuery, SASS,
- umiejętność precyzyjnego kodowania dostarczonych projektów graficznych,
- doświadczenie w tworzeniu responsywnych szablonów stron (RWD),
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność, nienaganna organizacja pracy i kodu oraz rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
- zaangażowanie oraz chęć rozwoju umiejętności.

Mile widziane:
- praktyczna znajomość narzędzi organizacji pracy: GIT, SVN oraz bugtracker,
- znajomość narzędzi: bower, gulp, grunt,
- podstawowa znajomość PHP,
- umiejętność integracji kodu HTML z systemem zarządzania treścią Wordpress,
- umiejętność tworzenia poprawnego semantycznie kodu oraz jego optymalizacji na potrzeby SEO (structured data, open graph, meta/geo tags),
- doświadczenie w pracy wedle metodyki Agile (scrum, kanban).

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy