Front-End Developer - Platforma sklepów internetowych Sky-Shop

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop - platforma sklepów internetowych poszukuje Front-End Developera do poszerzenia zespołu i prac przy rozwoju platformy sklepów internetowych.

Short info:

Praca w Krakowie w biurze (brak opcji zdalnej)

Wynagrodzenie: 3500 - 6000 zł na rękę - Umowa o prace (lub B2B do uzgodnienia)

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie w pracy komercyjnej

Portfolio - wymagane

Znajomość HTML/HTML 5, CSS/CSS 3, JavaScript i biblioteki jQuery

Znajomość znaczników Smarty

Znajomość Sass/Less

Umiejętność wdrażania serwisów w RWD

Znajomość standardów W3C i technik optymalizacji

Wiedzy na temat kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami oraz urządzeniami mobilnymi oraz SEO

Znajomość GITa lub SVNa

Dokładność - Pixel Perfect!

Szczegółowe info:

Jako Front-End Developer czeka Cię wiele zadań do zrealizowania takich jak:

  • Praca przy zaprojektowaniu oraz wdrożeniu od podstaw nowego kodu skórki Sky-Shop wraz z połączeniem z systemem Sky-Shop za pomocą Smarty
  • Praca przy tworzeniu nowego edytora wizualnego sklepu przy którym będziesz miał duże pole do popisu i dużą swobodę odnośnie technologii
  • Prace przy wdrażaniu indywidualnych projektów sklepów
  • Prace przy tworzeniu nowych szablonów sklepów
  • A także prace nad stroną Sky-Shop'a i innymi projektami
  • W przyszłości planujemy także wypuścić aplikację mobilną panelu administracyjnego

Będziesz pracować w zespole programistów od których będziesz mógł czerpać bardzo dużo wartościowego know-how związanego z front-endem jak i samego działania dużej (co ważne stworzonej od zera przez nas!) platformy sklepowej jak i samego środowiska, jego funkcjonowania i rozwiązań w dużym systemie e-commerce.

Jest to praca, w odróżnieniu od wielu firm, przy dużym, bardzo rozwojowym projekcie który cały czas rośnie, a Ty będziesz mógł wspomóc jego rozwój. Można by rzec że jest jesteśmy już poza fazą Start-Up'u.

Dużą zaletą pracy u nas jest fakt iż będziesz miał wystarczająco dużo czasu aby Twój kod był dopracowany pod każdym szczegółem, nie będą ścigać Cię nierealne deadline'y, musisz być świadomym że potem z Twojego gotowego kodu produkcyjnego będzie korzystać bardzo wielu klientów dlatego przykładamy dużą uwagę do jakości kodu jak i do "pixel perfect"

Dlatego też ważne jest dla nas abyś miał doświadczenie przy tworzeniu serwisów lub sklepów internetowych i miał pojęcie jak stworzyć serwis/sklep w sposób uniwersalny.

Wiadomo, musisz znać HTML5, CSS3, Smarty, GITa lub SVNa, JavaScript oraz jQuerry, a bardzo mile widziana jest także znajomość EXT JS (lecz nie wymagana!).

Nie zapominamy także o RWD co jest oczywiste jak i znajomości Sass lub Less no i przyda Ci się także znajomość W3C, technik optymalizacji kodu oraz umiejętności sprawdzania swojej pracy pod kątem błędów i pod różnymi przeglądarkami.

Otrzymasz od nas Umowę o Pracę lub kontrakt B2B, wygodne stanowisko pracy z dwoma monitorami oraz tablet. Pamiętamy także o napojach, czasami także z procentami, a także o słodyczach czy owocach :)

A jak będziesz się nudził to możesz iść sobie porzucać Dartami lub odpocząć na chill pufie, a niebawem zagrasz także w piłkarzyki :)

Dorzucimy także wypady integracyjne, szkolenia i premie ale najpierw musimy pogadać.

Zainteresowany? Wyślij CV.

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy