Front End Developer / Javascript Developer

eConnect4u Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku międzynarodowym. Działamy nieprzerwanie od 2008 roku. Naszymi klientami są duże firmy usługowe oraz produkcyjne działające w Polsce, Anglii, Kanadzie oraz Dubaju.

Aktualnie zatrudniamy 14 specjalistów w branży IT pracujących w biurze projektowym w Polsce oraz 16 osób pracujących w naszym biurze w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy możliwość pracy przy wielu ciekawych i sensownych projektach. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego pracownika. Stawiamy na rozwój i nowe technologie i miłą atmosferę w pracy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Front End Developer / Javascript Developer Katowice

Płaca od 2000 do 6000 zależnie od umiejętności

Oferujemy:

  •  premia za ukończone projekty przed czasem
  •  warsztaty z doświadczonymi programistami
  •  atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności
  •  codeschool z pełnym dostępem do wszystkich materiałów
  •  pracę z nowymi technologiami
  •  elastyczne formy współpracy
  •  zachowanie ciągłości projektów
  •  szkolenia z języka angielskiego
  •  darmowa kawa i napoje chłodzące

Wymagania

bardzo dobra praktyczna znajomość HTML5 i CSS3
bardzo dobra znajomość JavaScript
dobra znajomość jQuery
podstawowa znajomość SASS/LESS
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
minimum dwuletnie doświadczenie poparte projektami
mile widziana znajomość Angular.js

Prezentacja firmy

Firma eConnect4U zajmuje się tworzeniem dedykowanych aplikacji www. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria