Front-end Developer / Javascript Developer (PRACA ZDALNA)

VLOG 1

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Implementacje warstwy front-end w projekcie systemu CRM dla farmerów (własny produkt)
  • Pracę zdalną z klientem oraz zespołem rozproszonym w metodyce Scrum z wykorzystaniem Backbone i React
  • Testowanie aplikacji
  • Code review

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu JavaScript (mile widziane będzie doświadczenie w Backbone lub/i Marionette, React)
  • Realizacja jednego projektu opartego o Backbone, AngularJS, Ember lub React
  • Biegła znajomość JavaScript i jQuery
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 6.000 - 9.000 PLN netto + vat lub 6.000-8.000 brutto przy umowie o pracę
  • Roczna premia od wyników firmy
  • Możliwość nauki Reacta
  • Praca zdalna z elastycznymi godzinami pracy
  • Sporadyczne wyjazdy do Szwajcarii
  • Zdalny proces rekrutacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy