Front-End Developer/ FSi Kraków

FSi Sp. z o.o.

31-323 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz duże pokłady energii, jesteś nastawiony na ciągły rozwój, drzemie w Tobie dusza programisty, a branża IT nie ma przed Tobą żadnych tajemnic?

Mamy dla Ciebie interesującą propozycję!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów na stanow

FRONT-END DEVELOPER

Na co możesz u nas liczyć?

  • Pracę polegającą na pełnym zaangażowaniu w projekty open source (profil na githubie z jakąkolwiek aktywnością ;)
  • Rozwijanie umiejętności korzystania z narzędzi do optymalizacji (np. pagespeed, YSlow)
  • Nieograniczone możliwości samodoskonalenia zawodowego i nauki nowych technologii
  • Okazję do szlifowania umiejętności i poszerzania wiedzy na temat pisania testów frontendu
  • Możliwość zdobycia wiedzy na temat środowiska Continuous Integration
  • Atrakcyjne, adekwatne do Twoich wyników wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

Co Ci się może u nas spodobać?

  • Open space, przyjazna atmosfera i zgrany, doświadczony zespół
  • Nieszablonowe projekty i możliwość ciągłego sprawdzania się w boju
  • Dobry ekspres i wielka dolewka kawy – codziennie
  • Rajdowy fotel i nieustanny dostęp do Richard Burns Rally – w wolnej chwili

Co jest u nas bardzo mile widziane?

  • umiejętność pisania testów z użyciem Selenium
  • umiejętność pisania modułowego kodu JS z użyciem np. AMD, CJS
  • doświadczenie w pracy w środowisku Continuous Integration (np. travis-ci)

    Jesteś zainteresowany pracą w FSi? Poszukujesz ciekawych wyzwań zawodowych oraz przyjaznej atmosfery każdego dnia?

    Wyślij CV!!!

    Za wszystkie nadesłane aplikacje serdecznie dziękujemy. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997)”

    Wymagania

    Czego wymagamy od Ciebie?

    • Umiejętności tworzenia czystego i modułowego kodu HTML/CSS zgodnego z w/w standardami
    • Znajomości obowiązujących standardów W3C i stanu ich implementacji w przeglądarkach
    • Umiejętności obsługi jakiegokolwiek systemu kontroli wersji (ze wskazaniem na gita)
    • Bardzo dobrej znajomości języka JavaScript i umiejętności doboru bibliotek do zapotrzebowań w danym projekcie
    • Chęci samodoskonalenia zawodowego i nauki nowych technologii
    • Traktowania pracy z pasją i nastawienia na sukces zawodowy :)

    Prezentacja firmy

    FSi to internet software house, specjalizujący się w tworzeniu de... Rozwiń

    Dodatkowe informacje

    Ostatnia aktualizacja:
    07/07/2015
    Wymiar etatu:
    Pełny etat
    Rodzaj umowy:
    Na czas nieokreślony
    Liczba wakatów:
    1
    Min. doświadczenie:
    2 lata
    Min. wykształcenie:
    Średnie ogólnokształcące
    Wynagrodzenie
    3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
    Branża / kategoria:
    Praca IT - Programowanie / Analizy