Front-End Developer (7h dzień pracy, częściowo praca zdalna)

Pixel Target

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Pixel Target w związku z rozwijaniem nowych projektów poszukuje osób na stanowisko Front-End Developer do pracy w biurze w centrum Katowic.
Nasza działalność skupia się głównie na tworzeniu najwyższej klasy stron internetowych, zaawansowanych systemów webowych oraz innowacyjnych aplikacji mobilnych. Wszystkie nasze projekty oparte są o design dostarczony przez światowej klasy web designerów z Londynu. Naszymi klientami są przede wszystkim zagraniczni inwestorzy których produkty mają zasięg o charakterze globalnym, wykraczającym daleko poza rynek polski.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość CSS3 i HTML5, Bootstrap
- Dobra znajomość JavaScript, jQuery, LESS/SASS
- Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy zdalnej
- Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron internetowych (RWD) poparte własnym portfolio

Mile widziane:

- Znajomość co najmniej jednego systemu kontroli wersji: Mercurial (bitbucket) / GIT (github)
- Znajomość PHP, MySQL, CodeIgniter, Linux, Apache
- Umiejętność programowania obiektowego
- Doświadczenie lub znajomość tematyki programów typu PhoneGap
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji
- Zainteresowanie tematyką UX, UI

Oferujemy:

- 7-godzinny dzień pracy
- Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę / B2B / umowa zlecenie / umowa o dzieło)
- Dogodną lokalizację pracy - centrum Katowic (możliwa również częściowo praca zdalna)
- Pracę przy tworzeniu ciekawych stron www oraz nowatorskich aplikacji mobilnych projektowanych przez wysokiej klasy web designerów
- Możliwość szybkiego rozwoju oraz doskonalenia umiejętności zawodowych
- Wsparcie i stałą pomoc Senior Web Developera

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (z klauzulą o ochronie danych osobowych*) z wyszczególnieniem przykładów wykonanych prac / stron internetowych / aplikacji mobilnych itp.

* "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Pixel Target Studio w Katowicach. <br/>Zajmujemy się realizacją dla zagr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce