Frezer, wytaczarz wielkogabarytowy CNC

Janus Sp. z o.o.

41-200 Sosnowiec, śląskie

Janus Sp. z o.o. Janus Sp. z o.o. Janus Sp. z o.o. Janus Sp. z o.o. Janus Sp. z o.o.
Dołącz do nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa JANUS Sp. z o.o.

Produkujemy od 1980 roku. Wspieramy największe światowe koncerny. Zrealizowaliśmy ponad 100.000 zamówień produkcyjnych. W swoim parku maszynowym posiadamy ponad 50 obrabiarek. Zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych specjalistów.

Miejsce pracy: 41-200 Sosnowiec

Opis stanowiska:
• obsługa frezarek sterowanych numerycznie
• dobór i analiza programu ( dobór parametrów skrawania, narzędzi),
• pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych,
• przygotowanie programów na proste detale.

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowa o prace
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• min. 2 lata doświadczenia w pracy na frezarkach CNC przy produkcji jednostkowej,
• znajomość obsługi maszyn CNC.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.