Opis stanowiska pracy

Do naszej siedziby w Ząbkach poszukujemy pilnie Frezera Konwencjonalnego.
Wymagania:
- umiejętność obsługi frezarek pionowych i poziomych
- wykształcenie minimum zasadnicze
- doświadczenie na oferowanym stanowisku minimum 2 lata
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i zagadnień związanych z obróbką metali
- umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
- umiejętność dobrego planowania pracy własnej
- samodzielność, rzetelność, dokładność, cierpliwość, odpowiedzialność

Wymagania

Oferujemy:
- pracę w przedsiębiorstwie o już ugruntowanej pozycji na rynku
- przyjazną atmosferę w pracy
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji płatne uczciwie i zawsze w terminie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji we wsparciu pracodawcy
- miejsce pracy z dobrym dojazdem komunikacją miejską

Prezentacja firmy

Produkcja Maszyn Specjalnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji