Keller Poligrafia dla Przemysłu Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligracznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

FREZER CNC

Miejsce pracy: Skórzewo k Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie, (mile widziana znajomość sterowania Heidenhain),
  • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • przygotowanie programów na wytwarzane detale.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie mechaniczne lub pokrewne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie w pracy na frezarkach CNC przy produkcji jednostkowej,
  • znajomość obsługi maszyn CNC

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w renomowanej,prężnie rozwijającej się firmie, współpracującej z czołowymi koncernami
  • możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą poniższego przycisku:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.