Axamo Sp. z o.o.

Frezer CNC

Od: Axamo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn)

Frezer CNC

Dla naszego klienta w okolicach Huntingdon (Cambridgeshire, Wielka Brytania), którym jest firma produkcyjna zatrudniająca ponad 200 osób poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Programista CNC Frezer ze sterownikiem Heidenhain.

Zadania i obowiązki:

• Samodzielne operowanie, ustawianie oraz programowanie Frezarek CNC
• Dbanie o prawidłowość produkcji
• Kontrole jakości komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych

Nasz klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od posiadanych umiejętności / doświadczenia
• Dostępne zakwaterowanie w domu pracowniczym
• Możliwość rozwoju
• Rozpoczęcie pracy od zaraz

Ref: /ECT/AXAMO/PL

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Axamo Recruitment z siedzibą w Rzeszowie, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Axamo Recruitment oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania

• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie w programowaniu Frezarek CNC z pulpitu maszyny
• Doskonała znajomość sterownika Heidenhain,
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego