Frezer CNC / Operator maszyn CNC

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Ustawianie i obsługa pionowych centrów obróbkowych CNC;
  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;
  • Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami;
  • Praca w systemie 2-zmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne;
  • Doświadczenie na stanowisku Operatora Maszyn CNC (min. 1 rok);
  • Znajomości obsługi maszyn ze sterowaniem Fanuc, Heidenhain lub Haas;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny);
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (warunek konieczny);
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmy;
  • Ambitne, samodzielne stanowisko, praca w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
  • Możliwość udziału w tworzeniu nowego, dynamicznego działu;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.