Opis stanowiska pracy

To pomysł na prestiżowy własny biznes, dzięki któremu możesz spełniać oczekiwania i marzenia innych ludzi.

Jest stworzony dla ludzi zainteresowanych zarówno prestiżem jak i dyskrecją, a przede wszystkim bezpieczeństwem finansowym.

Miejsce prowadzenia biznesu: Cała Polska

Od wielu stuleci ludzie, którzy byli w posiadaniu pewnych środków inwestycyjnych zastanawiali się jak nimi optymalnie gospodarować i rozmieszczać tak, by przynosiły jak największe zyski z minimalnym wysiłkiem przy ich osiąganiu.

Jednocześnie, zastanawiali się w jaki sposób te środki zabezpieczyć przed wpływami politycznymi, ekonomicznymi i kataklizmami przyrodniczymi.

My wiemy jak to osiągnąć, a dzielenie się tą wiedzą jest naszą pasją !!!

Nasza korporacja jest członkiem – akcjonariuszem najstarszej giełdy diamentowej świata - Beurs voor Diamanthandel w belgijskiej Antwerpii, kolebce rynku diamentów, jak też Dubai Diamond Exchange.

Obecność na obu giełdach ma oczywiste znaczenie handlowe - holding może przedstawić diamentowym inwestorom szeroką ofertę wyjątkowych diamentów inwestycyjnych.

Przynależność do tych organizacji, czym nie może poszczycić się żadna inna firma wywodząca się z Europy Środkowej, też nobilituje.

Należymy do elitarnego grona firm ściśle współpracujących z największym koncernem wydobywczym diamentów.

Jeżeli Chcesz aby Twoja praca powodowała w Tobie radość i uśmiech na twarzy, dawała Ci poczucie wolności, nie chcesz czuć, że robisz coś, bo musisz

Jeśli byś żałował, gdybyś nie spróbował aby tak było.

Po prostu spróbuj do nas dołączyć.

Wymagania

Zdolność do wywiązywania się z podjętych zobowiązań i złożonych obietnic

Prezentacja firmy

MAD Holding Sp. z o.o. - Partner Biznesowy<br/><br/><br/>DIAMON... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne