Fotograf - reportaże z imprez

Party Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

-Chciałbyś zostać najbardziej rozpoznawalną osobą w Twoim klubie?
-Uwielbiasz imprezować a do tego jedną z twoich pasji jest robienie zdjęć!
-Chcesz zarobić ponad 1000zł pracując kilkanaście godzin w miesiącu a przy tym dobrze się bawiąc!
-Zostań fotografem Party Poland i korzystaj z przywilejów bycia VIP'em ;)

Od Fotografów oczekujemy:
- Zdjęć według określonej specyfikacji
- Regularne sesje zdjęciowe (min 50 zdjęć) z klubów, przynajmniej 3 razy w miesiącu
- Umieszczania zdjęć w dniu następnym po zrobionej sesji
- Sumienności

Oferujemy:
- Wynagrodzenie za wykonane zdjęcia (według dostarczonej specyfikacji)
- Umowa o dzieło na koniec każdego miesiąca
- Koszulki oraz wizytówki (jeżeli sobie tego życzysz umieścimy na wizytówkach Twoje imię i nazwisko)
- Darmowe wejściówki do klubów i dyskotek
- Poznajesz klubowiczów, menedżerów, barmanów i dj'ów w nowych miejscach
- Nie wymagamy od Ciebie abyś robił zdjęcia całą noc, wystarczy, że zrobisz kilkadziesiąt (kilkaset ;) super zdjęć
- Każde zrobione zdjęcie będzie podpisane Twoim imieniem
- Tworzysz swoje własne portfolio, które może Ci się przydać w przyszłej karierze

Wymagania

- Musisz posiadać własny sprzęt fotograficzny
- Zaakceptujesz nasze warunki tzn. my prześlemy Ci specyfikacje zdjęć jakie mają się znaleźć na Party Poland i tylko za takie zdjęcia otrzymasz wynagrodzenie!
- Wykonasz dla nas pierwszą serię zdjęć (za darmo) na podstawie której ocenimy jakość zdjęć i wskażemy ewentualne błędy które musisz wyeliminować
- Masz dostęp do Internetu
- Masz min. 18 lat (w przypadku klubów które tego wymagają 21 lat)
- Robisz zdjęcia przynajmniej 3 razy w miesiącu w jednym klubie

Pamiętaj. Płacimy za zdjęcia zgodne z przesłaną specyfikacją.
Interesują nas zdjęcia z dużych fajnych dyskotek, klubów tętniących życiem i dobrą zabawą :)

Mile widziane:
- Doświadczenie w fotografowaniu
- Umiejętność posługiwania się programami graficznymi (Photoshop, Gimp itp.)
- Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z osobami fotografowanymi

Prezentacja firmy

Spółka Party Poland został utworzona w celu stworzenia nowego portalu sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2010
Wymiar etatu:
Niepełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne