Fotograf / Asystent fotografa - płatny staż

Kompania Kadrowa

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja multimedialna Kompania Kadrowa poszukuje młodych osób chętnych na odbycie płatnego stażu na stanowisku fotografa / asystenta.

Do zadań należeć będzie pomoc podczas sesji zdjęciowych jak i samodzielne wykonywanie zdjęć, ich selekcja i obróbka.

Staż odbywać się będzie w zależności od liczby zleceń.

Po stażu istnieje możliwość zatrudnienia na etat bądź stałej współpracy.

Razem ze zgłoszeniem prosimy o napisanie kilku słów o sobie i przesłanie portfolio (najlepiej link do strony).

List motywacyjny i CV nie są wymagane.

Wymagania

Zapał twórczy
Chęć do nauk

Zapraszamy!

Prezentacja firmy

Kompania Kadrowa - Film + Fotografia <br/> <br/>Tworzymy filmy dokumenta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Reklama / Komunikacja