Flash Game Developer (Action Script 3)

Dark Workshop Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Programowanie gier typu mulitiplayer (synchroniczne i asynchroniczne),
  • Projektowanie i implementacja sztucznej inteligencji
  • Projektowanie narzędzi,
  • Optymalizacja kodu pod względem wykorzystywania CPU/Memory,
  • Stała współpraca z zespołem.

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • Interesującą pracę przy projektach o wysokich obciążeniach,
  • Możliwość tworzenia gier dla setek tysięcy użytkowników,
  • Pracę w młodym, zdolnym zespole,
  • Nowoczesne stanowisko pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dostęp do bogatej bibliteki firmowej oraz bieżącej prasy fachowej,
  • Szkolenia,
  • Rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości Action Script 3,
  • Bardzo dobrej znajomości pisania aplikacji Flash,
  • Umiejętności optymalizacji CPU/Memory dla plikacji Flash,
  • Znajomości zagadnień związanych z grafiką i animacją 2D,
  • Praktycznej znajomości wzorców projektowych oraz zasad projektowania zorientowanego obiektowo,
  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji SVN,
  • Chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
  • Umiejętności czytania dokumentacji w języku angielskiem,
  • Wysokiej komunikatywności,
  • Umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomości róznych gatunków gier (szczególnie mile widziani zapaleni gracze),
  • Ponad 3 letnie doświadczenie w projektowaniu gier w Action Script,
  • Ukończone studia wyższe kierunkowe.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą firmą, złożoną z pasjonatów gier. Kochamy grać i k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2012
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie