Fizykoterapeuta- rehabilitacja dzieci, młodzieży i dorosłych

Skolio-Fed

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Praca na stanowisku fizjoterapeuty – rehabilitacja dzieci, młodziezy i dorosłych z problemami kręgosłupa .

Wymagania:
· dyplom magisterski/ licencjacki fizjoterapii
· komunikatywność i życzliwe podejście do pacjenta
· obowiązkowość i umiejętność pracy w zespole
· praktyczna znajomość metod: PNF, umiejetnosc prowadzenia terapii metodą FED oraz metodą manualną
· praktyczna znajomość metody kinesiology tapingu
· dyspozycyjność

Mile widziane:
· doświadczenie na podobnym stanowisku
· doświadczenie w wypełnianiu dokumentacji medycznej
· ukończenie specjalistycznych kursów np. FiTS(nie jest to warunek konieczny)
· doświadcznie w pracy ze skoliozami

Oferujemy:
· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· stabilne zatrudnienie
· atrakcyjne wynagrodzenie (stała miesięczna pensja)
· pracę w młodym zespole
· możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia

Prezentacja firmy

Centrum terapii skolioz oraz wad postawy u dzieci, młodzieży i do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia