Opis stanowiska pracy

Oferta pracy jest w okolicach Regensburg. Jest to oferta dla Fizjoterapeutow i Fizjoterapeutek gotowych podjac prace na terenie Niemiec. Mozliwosc podjecia pracy we dwoje, pracodawca oferuje apartament personalny (koszt miesieczny ok. 150€).

Umowa o prace zawarta jest bezposrednio z niemieckim pracodawca. Warunkiem koniecznym jest znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, pracodawca pomoze w zaklimatyzowaniu sie na nowym miejscu pracy, bedzie wspieral podczas nostryfikacji uprawnien do wykonywania zawodu. Praca jest na pelny etat tzn. 40 godzin tygodniowo, od poniedzialku do piatku, w godzinach od 8:00 d0 12:00, od 13:00 do 18:00 lub 19:00. Pracodawca oferuje 26 dni urlopu(platnego) jak rowniez 3 dni na szkolenia.

Posiadanie certyfikatu na wykonywanie dernazu limfatycznego bedzie dodatkowym atutem!

Wymagania

  • ukonczone studia kierunkowe,
  • znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • swiadectwa przetlumaczone na jezyk niemiecki,
  • CV w jezyku niemieckim + aktualne foto.

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 200PLN - 8 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia