Opis stanowiska pracy

IPF Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej (certyfikat 5450) świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki w Polsce oraz za granicą, głównie we Francji i Niemczech.
Obecnie dla naszych Klientów w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko:

Fizjoterapeuta/tka

Zakres obowiązków:
- rehabilitacja pourazowa
- masaże fizjoterapeutyczne
- opieka nad pacjentem

Wymagania

- dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej
(mile widziane w języku niemieckim),
- mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie),
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
- dyspozycyjność do wyjazdu do pracy do Niemiec,
- życzliwe podejście do pacjenta, cierpliwość, przyjacielskie usposobienie,
- umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy,
- prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę - na polskich lub niemieckich warunkach
- pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów,
- organizację wyjazdu
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- opiekę koordynatora.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia