Opis stanowiska pracy

Prezentacja firmy

Firma Inovamed sp. z o. o. to wiodący od lat producent sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

W swojej ofercie posiadamy protezy, gorsety oraz akcesoria i buty ortopedyczne.

Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości materiałów przy użyciu najnowszej technologii.

Naszym podstawowym zadaniem jest troska i perfekcyjnie obsługa Klienta i Pacjenta.

Zadania na stanowisku

  • obsługa pacjentów w naszym oddziale na terenie Kielc;
  • przyjmowanie miar na wyroby indywidualne będące w ofercie;
  • wykonywanie indywidualnego sprzętu ortopedycznego;
  • prace administracyjne związane z obsługą pacjenta;
  • fachowa i życzliwa obsługa;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - fizjoterapeuta lub technik ortopeda;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie doświadczenie w kontaktach z lekarzami specjalistami ortopedii, neurologii, rehabilitacji, pielęgniarkami;
  • obsługa programu sprzedażowego;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • umiejętności negocjacyjne i interpersonalne;
  • gotowość do nauki;

Inovamed powstała w Krakowie w 2010 roku. Od wielu lat jesteśmy z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uzależnione od wyniku
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia