Opis stanowiska pracy

• Praca w szpitalu zlokalizowanym w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie, 100 kilometrów od Pirenejów i 250 kilometrów od wybrzeża atlantyckiego.
• Fizjoterapeuta odpowiada za planowanie procesu terapeutycznego oraz przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych u pacjentów ortopedycznych, traumatologicznych, reumatologicznych, pulmonologicznych (dzieci i dorośli), neurologicznych i geriatrycznych.
• Czas pracy: 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
(8 godz. dziennie, 40 godz. w tygodniu).
• Wymiar urlopu: aż 47 dni urlopu w ciągu roku (o 21 dni więcej niż standardowy wymiar roczny. Dodatkowe dni wolne wynikają z tzw. RTT)
• Praca w zespole złożonym z 9 fizjoterapeutów.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
• chęć podjęcia pracy we Francji.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów
• Doświadczenia zawodowego
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

CO ZYSKASZ PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

• atrakcyjne zarobki (2 600 € brutto/ 2 000 € netto/ miesięcznie. Możliwe wyższe wynagrodzenie, w przypadku osób z doświadczeniem zawodowym.)
• legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
• zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę na czas 2 miesięcy (indywidualny pokój). Następnie pomoc w znalezieniu mieszkania na stałe.
• umowę o pracę na czas nieokreślony na pełen etat z 2-mieisęcznym okresem próbnym

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia