Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: północna Francja, region Nord-Pas-de Calais, departament Oise (62)

• Centrum posiada szerokie zaplecze techniczne oraz nowoczesne wyposażenie do rehabilitacji pacjentów.
• Specjalizacja: ortopedia, traumatologia, neurologia, reumatologia, rehabilitacja sportowa.
• Instytut dysponuje również oddziałem rehabilitacji kardiologiczno- oddechowej oraz poradnią leczenia bólu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Rehabilitacja pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu (po zabiegach chirurgicznych- protezy kolana i barku, amputacjach, operacjach kręgosłupa i kolana) oraz ze schorzeniami neurologicznymi (udary, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane).
• Przeprowadzanie wywiadu i oceny funkcjonalnej pacjenta,
• Układanie planu terapii oraz współpraca z lekarzami i rodzinami pacjentów.
• Praca w zespole interdyscyplinarnym złożonym z fizjoterapeutów, ergoterapeutów, lekarzy, specjalistów APA.
• Praca 39 godzin w tygodniu. Godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 17:00.
• 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku oraz 23 dni RTT.
• Dostępny lunch na stołówce, na terenie centrum rehabilitacji.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
• chęć podjęcia pracy we Francji.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów
• Doświadczenia zawodowego
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 700PLN - 9 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia