FIZJOTERAPEUTA - TERMY - FRANCJA rejon Owernia-Rodan-Alpy

IPF Medical

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ

· masaże przy użyciu wody termalnej, ćwiczenia mobilizacyjne w basenie, ćwiczenia oddechowe

OFERUJEMY:

· legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy sezonowej (praca od poniedziałku do soboty (pełen etat, 35 godzin w tygodniu)

· atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne ok. 10 200 zł brutto (2400 Euro),

· płatny urlop na koniec umowy,

· bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)

· bezpłatną nostryfikację dyplomu

· zwrot kosztów dojazdu do 200 euro

· zakwaterowanie

Jeśli się do nas zgłosisz, zapewnimy Ci:

· zespół wspierających Cię ludzi,

· bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.

· organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,

· wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu

· możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach

· pracę w malowniczych zakątkach Francji

Wymagania

· wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,

· umiejętność pracy w zespole,

· samodzielność i odpowiedzialność,

· empatia w stosunku do pacjenta

NIE WYMAGAMY:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
umowa sezonowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 200PLN - 10 201PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
płatny urlop
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta