FIZJOTERAPEUTA - prywatny gabinet - region Burgundia-Franche-Comté, dep. Saona i Loara (nr 71)1

IPF Medical

61-814 Poznań, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Agencja IPF medical już od kilku lat organizuje zatrudnienie dla polskich fizjoterapeutów, którzy z powodzeniem podejmują pracę we francuskich placówkach medycznych. Zapraszamy do współpracy fizjoterapeutów zainteresowanych pracą we Francji.

Zapewniamy 6-miesięczny proces przygotowania do wyjazdu całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów. Rozpocznij go już dziś, aby za kilka miesięcy podjąć pracę w prywatnym gabinecie fizjoterapii.

Aktualnie poszukujemy FIZJOTERAPEUTÓW, chętnych podjąć pracę w PRYWATNYM GABINECIE we wschodniej FRANCJI. Bardzo malowniczy region:  Burgundia-Franche-Comté, departament Saona i Loara (nr 71)

Zakres zadań:

  • Praca w gabinecie z pacjentami z problemami kregosłupa, stawów obwodowych, po zabiegach operacyjnych ortopedycznych, po złamaniach czy zwichnięciach.
  • Atutem gabinetu jest jego duże wyposażenie,co do innych gabinetów rehabilitacyjnych oraz obecność sekretarki. Do wyposażenia gabinetu należy laser najnowszej generacji, aparat LPG Cellu M6, Huber do Ćwiczeń równoważnych, krioterapia, ultradzwięki, fala uderzeniowa, terapia uciskowa, światło podczerwone, aparat do Ćwiczen biofeedback,  rowerki, bieżnia, przyrządy do ćwiczeń równoważnych, maszyny oraz przyrządy do wzmacniania mieśni.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie własnej działalności gospodarczej.
  • atrakcyjne wynagrodzenie  ok 10 000€ miesięcznie w tym 30% za korzystanie z gabinetu oraz ok. 25% za wszystkie składki związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej (zarobki netto ok. 4 000€-4 500/miesięcznie wszystko w zależności od ilości przyjętych pacjentów.
  • pomoc pracodawcy w znalezieniu mieszkania
  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  • bezpłatną nostryfikację dyplomu

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • empatia w stosunku do pacjenta
  • mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z zakresu ortopedii, traumatologii, reumatologii, pulmunologii dzieci i dorosłych, neurologii i geriatrii.

NIie wymagamy:

  • dodatkowych kursów.
  • doświadczenia zawodowego.
  • znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
45 000PLN - 45 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi