FIZJOTERAPEUTA - prywatny gabinet - Francja, region: Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy FIZJOTERAPEUTÓW, chętnych podjąć pracę w PRYWATNYM GABINECIE w południowej FRANCJI, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Vaucluse (nr 84)

Zakres zadań:

  • praca samodzielna z pacjentem (najczęściej są to osoby ze schorzeniami ortopedycznymi, reumatologicznymi lub po urazach narządu ruchu),

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy o pracę (tygodniowy czas pracy – 35 godzin),
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie ok. 11200 zł brutto (2600 Euro brutto),
  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  • bezpłatną nostryfikację dyplomu
  • zwrot kosztów dojazdu do 100 Euro

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność,
  • empatia w stosunku do pacjenta
  • mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z zakresu ortopedii, traumatologii, reumatologii, pulmunologii dzieci i dorosłych, neurologii i geriatrii.

Nie wymagamy:

  • dodatkowych kursów.
  • doświadczenia zawodowego.
  • znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Jeśli się do nas zgłosisz, to zapewnimy Ci

  • zespół wspierających Cię ludzi,
  • bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia,
  • organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
  • wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach pracę w malowniczych zakątkach Francji.

Zainteresowała Cię nasza oferta? prześlij CV lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta