Fizjoterapeuta-praca na fizykoterapii

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh

81-350 Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem i zmianą siedziby Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne "Med-Reh" poszukuje fizjoterapeuty do pracy na fizykoterapii od poniedziałku do piątku w niepełnym wymiarze godzin, praca dwuzmianowa w godzinach 7.00-13.00 / 13.00-19.00 w systemie 2 tygodnie/2 tygodnie od zaraz.

Oferujemy:
stabilną pracę, w zgranym zespole oraz dużą samodzielność w pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- prawo wykonywania zawodu
- doświadczenie na stanowisku fizjoterapeuty
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- zaangażowanie

Obowiązki:
Wykonywanie zabiegów z zakresu:
- fizykoterapii
- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami
- współpraca z personelem w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej
opieki na wysokim poziomie.

Prezentacja firmy

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne \"Med-Reh\" oferuje diagnostykę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia